O nas

O NAS

Właściwie to o mnie, bo za Red Point Design kryje się jedna osoba, która koordynuje proces wytwarzania puf oraz poduszek współpracując z kilkoma polskimi firmami. To dzięki nim powstają te piękne meble i akcesoria. Poza tym ogarniam wszystkie prace logistyczno-biurowe starając się przy tym, by każdy mój klient był zadowolony. Bo przecież to jest najważniejsze.

Mam na imię Magda, z wykształcenia jestem ekonomistką, ale nie jest to moją pasją. Do niedawna przez 12 lat pracowałam na umowie o pracę, ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do zmian zawodowych oraz życiowych.

I oto jestem.

Lubię „slow life” i  wszystkie jego aspekty. Uwielbiam gotować i celebrować posiłki z rodziną i ze znajomymi. Dbam też o porządek, ale chyba trochę zbyt dużą wagę do niego przywiązuję. Kocham morze. Szczególnie bliski jest mi nasz Bałtyk wiosną, ale lubię też ciepłe wody. Uważam, że nic tak dobrze nie działa na człowieka jak słońce, szum fal i zieleń. Jestem mamą 9 letniej Matyldy i codziennie dziękuję Panu Bogu, że ją mamy. Jestem też żoną z długim stażem ( 19 lat małżeństwa, razem 27 lat). Od kilku miesięcy mamy też suczkę o imieniu Mela.


Z Red Point Design znaleźliśmy się chyba razem. Kiedy poznałam założycielki tej marki od razu poczułam, że jest to coś dla mnie.

Spodobał mi się produkt oraz klient, którym może być każdy kto ceni sobie kilka wartości. Dobre materiały, wysoką jakość, trwałość, ciekawe wzory.

 

Przez chwilę poczułam się jak klient i pomyślałam, że warto dzielić się takimi benefitami z innymi.

 
Wszystko, co robię, robię z myślą o WAS, Waszych dzieciach, wnętrzach i Waszym komforcie.

 

Witam serdecznie i życzę udanych zakupów!

Pufy to świetne meble.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl